A 2026 májusi alföldi retróhétvége egy véletlenül elkapott pillanata Újváros közelében. Balra egy BCmot 1928-ból, jobbra egy Ikarus 266-os:
Segítség, körbevettek a régi járművek :O
2026.06.02. 23:42 :: Hamster
11 komment
Címkék: retró videó alföld ikarus nosztalgiabusz nosztalgiavonat csak egy videó bcmot
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.
Régi szép idők, de a BCmot a mai napig a GANZ mérföldköve volt a száz évvel ezelőtti vasúti közlekedés forradalmasításában.
-Be kell látni, az emberek többsége nem utazik vonattal az IC-t és az elővárosokat kivéve.
ÉS igen, a vasút itthon az áruszállítás miatt épült jellemzően, angliában meg már 150 éve is volt óriási ingázó utasforgalom.
Peace.

Ez megy most